Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 19 kwietnia w Tuchowie na bocznym boisku KS Tuchovia odbyły się zawody w Drużynowych Biegach Przełajowych. Na imprezie zameldowało się ponad 300 sportowców z całego powiatu tarnowskiego. Zostało rozegranych sześć biegów finałowych według podziału na kategorie wiekowe oraz płeć. Wszystkie drużyny z naszej szkoły biorące udział w imprezie wróciły z pucharami, a dwie dodatkowo za zajęcie drugich miejsc z medalami. Warto również wspomnieć, że uczennica klasy V a Viktoria Kosiarska została mistrzynią powiatu tarnowskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Igrzyska Dzieci Dziewcząt (2013 i młodsi) – II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych (Maja Zych, Iga Zabawska, Joanna Wilga, Klaudia Urban, Milena Mucha, Oliwia Galas, Łucja Dziuban)

Igrzyska Dzieci Chłopców (2013  i młodsi) – IV miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych (Bartosz Szymański, Kacper Syrek, Igor Lorek, Aleksander Kosiarski, Krzysztof Gieracki, Jakub Figas, Stanisław Dziuban)

Igrzyska Dzieci Dziewcząt (2011-2012) – II miejsce w Drużynowych Biegach Przełajowych (Daria Piotrowska, Viktoria Kosiarska, Zuzanna Kloc, Milena Galas, Lena Figas, Wiktoria Dziedzina, Maja Bućko)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt (2009-2010) – IV miejsce Drużynowych Biegach Przełajowych (Emilia Majcher, Magdalena Ciepielowska, Paulina Ciepielowska, Julia Bąk, Klaudia Baniak)