Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Siatkowej Chłopców

Drugie miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach w gminnych zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców. Do zawodów rozegranych 19 stycznia w Ciężkowicach przystąpiło sześć zespołów, które w pierwszej fazie rywalizowały w dwóch grupach. Nasz zespół na tym etapie pokonał Kąśną i Siekierczynę i z zaliczonym wynikiem drugiego ze spotkań przystąpił do fazy finałowej. Tutaj nasi chłopcy pewnie ograli Pławną, by w meczu o pierwsze miejsce zmierzyć się ze Zborowicami. Rywale okazali się lepsi, a naszej drużynie pozostało cieszyć się z drugiego miejsca. Nasi uczniowie zaprezentowali się w zawodach z dobrej strony, godnie reprezentując szkołę zarówno sportowo jak i pod względem kultury, zachowania i gry fair play.

Skład naszej reprezentacji:

Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Ksawery Kachniarz, Mateusz Dziuban, Nikodem Gut, Maksymilian Śliwa, Mateusz Oczkowski.

Joanna Dziuban

19 stycznia 2024