Liga lekkoatletyczna

Dnia 17 października w Tarnowie na stadionie TOSiR odbyła się indywidualna i drużynowa liga lekkoatletyczna. Wystąpiły w niej dwie nasze drużyny – męska i żeńska. Niestety żadnej z nich nie udało się zająć miejsca medalowego. Wróciliśmy za to z paroma medalami w konkurencjach indywidualnych (srebrny medal w biegu na 100 m Jakuba Gniadka oraz brązowy medal w biegu na 300 m Nikodema Guta). Z brązowym medalem wróciła również męska sztafeta 4 x 100 m w składzie: Jakub Gniadek, Marcel Wopiński, Maksymilian Śliwa, Nikodem Gut.

Pełny skład reprezentacji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciężkowicach:

Dziewczęta: Klaudia Baniak, Patrycja Bednarz, Magdalena Ciepielowska, Paulina Ciepielowska, Klaudia Kanigowska, Julia Laska, Emilia Majcher, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Natalia Wilga.

Chłopcy: Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Mateusz Dziuban, Jakub Gniadek, Dominik Gumola, Nikodem Gut, Ksawery Kachniarz, Maksymilian Majcher, Szymon Pilch, Maksymilian Śliwa, Marcel Wopiński.

Rafał Galas

19 października 2023