Powiatowy Półfinał Igrzysk Dzieci
 w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Reprezentacja dziewcząt z klas szóstych i młodszych Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach wzięła udział w rozegranym 22 stycznia w Gromniku powiatowym półfinale Igrzysk Dzieci w piłce siatkowej. Wśród ośmiu drużyn nasze dziewczęta zostały sklasyfikowane na piątym miejscu. Na tę lokatę złożyły się grupowe porażki z Żurową i Brzozową oraz zwycięstwo z Olszynami. Do drugiego miejsca w grupie i awansu do fazy finałowej zabrakło naszym uczennicom niewiele, bowiem wobec równej liczby punktów trzech drużyn o sukcesie decydował bilans setów. Do szczęścia zabrakło naszej szkole jednego wygranego seta. Nasze uczennice zaprezentowały się w zawodach z dobrej strony, pokazując, że siatkarskie umiejętności nie są im obce.

Reprezentacja naszej szkoły w zawodach występowała w składzie:

Julia Wojtanowicz, Anna Ciepiela, Maja Hołda, Anna Miłkowska, Milena Niziołek, Nadia Piątek, Zuzanna Rutka, Oliwia Stanuch, Milena Galas, Zuzanna Majcher.

Joanna Dziuban

22 stycznia 2024