Powiatowy Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Piąte miejsce zajęła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach w rozegranych 26 stycznia zawodach powiatowego półfinału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce dziewcząt. Do turnieju, którego nasza szkoła była gospodarzem, przystąpiło osiem szkolnych drużyn, będących mistrzami gmin południowej części powiatu tarnowskiego. Nasze uczennice w fazie grupowej na początek mierzyły się macną drużyną z Burzyna. Po bardzo dobrym meczu górą były rywalki. Porażka podcięła skrzydła naszej reprezentacji, która doznała porażki także w drugim spotkaniu z zespołem ze Stróż. Trzecie spotkanie grupowe z Rzuchową zakończyło się naszym zwycięstwem, które pozwoliło na zajęcia trzeciego miejsca w grupie i piątego w całym turnieju.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach:

Zuzanna Osysko, Patrycja Postawa, Melania Zabawska, Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Julia Laska, Emilia Majcher, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Agnieszka Tomasiak, Weronika Zięba, Malwina Ablewicz, Julia Bąk, Jolanta Gucwa, Karolina Kanigowska, Klaudia Kanigowska, Natalia Wilga.

Joanna Dziuban

26 stycznia 2024