„XIX turniej z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

11 i 12 grudnia w Gromniku odbyły się eliminacje powiatowe w ramach rozgrywek „XIX turnieju z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.  W kategorii U-10 (rocznik 2009-2010) nasza reprezentacja po dwóch zwycięstwach i dwóch porażkach zajęła trzecie miejsce. Natomiast w kategorii U-12 (2007-2008) po wygraniu grupy „B” nasza reprezentacja przegrała mecz półfinałowy turnieju dający awans do dalszego etapu i ostatecznie została sklasyfikowana na miejscu trzecim.

U-10 (Kotul Igor, Nędza Oliwier, Piątek Nikodem, Drąg Ksawery, Stanuch Wiktor, Dziuban Kacper, Piotrowski Radosław, Sajak Szymon, Szarek Kacper)

Ciężkowice – Olszyny 0:3

Ciężkowice – Gromnik 0:6

Ciężkowice – Pleśna 3:0 (Dziuban  x 2, Stanuch)