Archimedes.Plus-Matematyka.Plus

Aby pobudzić i uaktywnić uczniów w zakresie wiedzy matematycznej, uczniowie chętnie biorą udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes – Plus. Konkurs jest organizowany dwa razy w ciągu roku szkolnego. Każdy uczestnik otrzymuje nagrodę gwarantowaną.

W dniu 7 listopada 2018 r. 35 uczniów naszej Szkoły przystąpiło do sesji zimowej konkursu. Szesnastu z nich popełniło nie więcej niż 5 błędów i zostało laureatami. Wyniki konkursu otrzymaliśmy w lutym. Poniżej lista laureatów:

– laureat I stopnia – Patryk Waza kl. III i Lena Migacz kl. IV a

– laureat II stopnia – Kacper Ciepielowski kl. III, Kacper Dziuban kl. IV a, Karolina Kras kl. V a

– laureat III stopnia – Jakub Gucwa kl. III, Szymon Szczerba kl. III, Patryk Gołębiowski kl. IV a, Anita Gomułka kl. IV a, Martyna Migacz kl. VI b, Paweł Jurkiewicz kl. VI b,
– laureat IV stopnia – Igor Kotul kl. IV a, Angelika Ligęza kl. IV c, Kacper Hołda kl. V a
– laureat V stopnia – Wiktor Rutka IV a, Jakub Gaj VII b.

Wszystkim Laureatom gratulujemy!

Joanna Roczniak