Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciężkowicach

Babuniu, Dziadziuniu, w dniu Waszego święta,
życzenia składają Wam wszystkie wnuczęta...

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Choć zimowe, wzbudzają ogromne, radosne emocje. Kojarzą się z szacunkiem, dzieciństwem i podziękowaniami. Dziadkowie to skarb dla wnuków. Oni czynią dzieciństwo bardziej radosnym, szczęśliwym i beztroskim.
W podziękowaniu za ich wielkie serce dnia 18 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie w naszej szkole. Pani Dyrektor przywitała szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków. Na początku uczniowie klasy VI a wraz z p. Danutą Wróbel przygotowali inscenizację jasełkową. Całemu przedstawieniu wtórował szkolny chór pod przewodnictwem p. Małgorzaty Miłkowskiej. W kolejnej części wystąpili uczniowie klas II, którzy wraz z wychowawczyniami:
p. Joanną Roczniak i p. Beatą Bieniek przygotowali zabawne i zarazem wzruszające przedstawienie. Dzieci „rozwiązywały” problemy Babci
i Dziadka, śpiewały kolędy i piosenki. Dodatkową atrakcją było połączenie śpiewu z miganiem. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Dopełnieniem spotkania był słodki poczęstunek.

Beata Bieniek

FOTO

22 stycznia 2024

Skontaktuj się z nami

spciezkowice@ciezkowice.pl

tel. 14 6510040 

ul. Tysiąclecia 12

33-190 Ciężkowice

@ SP Ciężkowice Edytor WebWave CMS