Biegi drużynowe

W czwartek 13 kwietnia na obiektach KS Tuchovia w Tuchowie odbyły się finały powiatowe w drużynowych biegach przełajowych. Jest to, obok biegów sztafetowych, jedna z dwóch powiatowych imprez sportowych, która zrzesza na starcie blisko trzystu zawodników. Zawody te zostały rozegrane w sześciu kategoriach; nasza szkoła reprezentowała Gminę Ciężkowice w pięciu z nich. Dwie drużyny wróciły z imprezy z pucharami oraz medalami, ale odwagi i determinacji gratulujemy wszystkim.

Igrzyska Dzieci – dziewczęta młodsze (2012 i młodsze) zajęły trzecie miejsce w składzie: Viktoria Kosiarska, Julia Wojtanowicz, Nadia Piątek, Oliwia Stanuch, Iga Gucwa, Oliwia Galas, Anna Ciepiela.

Igrzyska Dzieci – chłopcy młodsi (2012 i młodsi) zajęli piąte miejsce w składzie: Nikodem Kwaśny, Eryk Nędza, Stanisław Dziuban, Bartosz Szymański, Igor Lorek, Jakub Figas.

Igrzyska Dzieci – dziewczęta (2010-2011) zajęły miejsce piąte w składzie: Lena Figas, Zuzanna Kloc, Natalia Lorek, Natalia Szymańska, Milena Galas, Wiktoria Dziedzina, Daria Piotrowska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta (2008-2009) zajęły miejsce piąte w składzie: Nina Wojtaczka, Anita Gomułka, Emilia Szybowska, Paulina Ciepielowska, Patrycja Laska, da Uznańska.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy (2008-2009) zajęli drugie miejsce w składzie: Wiktor Stanuch, Szymon Sajak, Kacper Dziuban, Szymon Gucwa, Nikodem Gut, Maksymilian Śliwa, Filip Wiejaczka.

Rafał Galas

17 kwietnia 2023