Biegi przełajowe

Dnia 23 września 2022 r. odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe. Jak zawsze współzawodnictwo sportowe szkół rozpoczynamy od biegów przełajowych. Ze względu na warunki atmosferyczne odbyły się one na drogach asfaltowych przylegających do terenów TKKF Pogórze w Ciężkowicach. Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze drużyny i w trzech na cztery kategorie zapewniły sobie awans na szczebel powiatowy. Oprócz sukcesów drużynowych mieliśmy też sporo sukcesów indywidualnych. I tak miejscami medalowymi pochwalić się mogą:

- I miejsce Viktoria Kosiarska (rocznik 2012 i młodsi)

- I miejsce Stanisław Dziuban (rocznik 2012 i młodsi)

- II miejsce Zuzanna Kloc (rocznik 2010-2011)

- III miejsce Natalia Lorek (rocznik 2010-2011)

- II miejsce Ada Uznańska (rocznik 2008-2009)

- III miejsce Wiktoria Niziołek (rocznik 2008-2009)

- I miejsce Wiktor Stanuch (rocznik 2008-2009)

- II miejsce Kacper Dziuban (rocznik 2008-2009)

- III miejsce Szymon Sajak (rocznik 2008-2009)

Całą reprezentację SP Ciężkowice na zawody w biegach przełajowych, liczącą 42 zawodników, prezentujemy poniżej:

Adam Bajorek, Szymon Bajorek, Kamil Banaś, Anna Ciepiela, Paulina Ciepielowska, Wiktoria Dziedzina, Kacper Dziuban, Łucja Dziuban, Stanisław Dziuban, Lena Figas, Franciszek Gabor, Milena Galas, Oliwia Galas, Anita Gomułka, Filip Gomułka, Iga Gucwa, Dominik Gumola, Nikodem Gut, Kacper Kachniarz, Zuzanna Kloc, Viktoria Kosiarska, Wiktor Kowalik, Konrad Król, Nikodem Kwaśny, Patrycja Laska, Igor Lorek, Natalia Lorek, Wiktoria Niziołek, Nadia Piątek, Daria Piotrowska, Błażej Rusin, Szymon Sajak, Oliwia Stanuch, Wiktor Stanuch, Emilia Szybowska, Natalia Szymańska, Bartosz Szymański, Maksymilian Śliwa, Ada Uznańska, Filip Wiejaczka, Fabian Wielbłąd, Julia Wojtanowicz.

Rafał Galas

23 września 2022