Chór w Sanktuarium

2 lutego br. w Sanktuarium Pana Jezusa Miłosiernego w Ciężkowicach odbył się koncert „Kolęda płynie z wysokości… i uczy miłości” w wykonaniu chóru szkolnego Nolite timere oraz zespołu muzycznego pod batutą Pani Małgorzaty Miłkowskiej.

Chór wykonał kilkanaście kolęd, pastorałek oraz pieśni związanych z Bożym Narodzeniem. Słowo wiążące - rozważania o Bożej miłości, wzbogacone cytatami z Jana Pawła II oraz poety księdza Jana Twardowskiego - przygotował i wygłosił ks. Mateusz Florek.

Nowe, nieznane aranżacje w wykonaniu chóru, a także solistów, duetu i zespołu wokalnego, zachwyciły słuchaczy swym pięknym, profesjonalnym wykonaniem. Zainteresowanych odsyłamy na portal Pogórze.24, gdzie można obejrzeć nagranie koncertu, zorganizowanego we współpracy z CKiPGC oraz parafią w Ciężkowicach.

Wiktoria Schabowska, klasa IIIc gimnazjum

02 lutego 2019