06 marca 2019

Taki tytuł nosił spektakl ekologiczny, w którym uczestniczyły dzieci z klas I-III . Podczas przedstawienia poruszane zostały tematy dotyczące ekologii, ochrony środowiska, a najważniejsze to zagadnienie przyczyny powstawania smogu i sposobu jego redukcji, korzyści dla środowiska, jakie niesie segregacja odpadów oraz jak ważne znaczenie ma dla ludzi dzika przyroda. Dzieci bardzo przeżywały zamiary zniszczenia świata przez złą czarownicę Niską Emisję. Jednak dzięki bohaterom, ich działaniom świat został uratowany, a najważniejsze - serce czarownicy odmienione.  Piękna scenografia i muzyka oraz liczne efekty specjalne spowodowały, że dzieci uczestniczyły w spektaklu z dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem.

Maria Król

Czarownica Niska Emisja