Drużynowe Biegi Przełajowe

Dnia 13 maja w Tarnowie odbyły się drużynowe biegi przełajowe. Zawody odbyły się na obiektach sportowych Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4. Nasza szkoła wystawiła drużyny we wszystkich kategoriach. Trzeba tu zaznaczyć, że nasze reprezentacje mimo, niesprzyjających warunków pogodowych,  zaprezentowały się bardzo dobrze, gdyż z sześciu naszych ekip aż pięć zdobyło miejsca pucharowe, a także w klasyfikacji indywidualnej kilku naszych podopiecznych stanęło na podium. Wyniki przedstawiają się następująco:

- II miejsce - drużyna dziewcząt z rocznika 2008 i młodsi.

Skład drużyny: Ada Uznańska, Magdalena Woźniak, Nina Wojtaczka, Julia Gebert, Emilia Szybowska, Małgorzata Bajorek, Weronika Semla.

- IV miejsce - drużyna chłopców z rocznika 2008 i młodsi.

Skład drużyny: Tymoteusz Skowron, Wiktor Stanuch, Hubert Hołda, Igor Kotul, Dutka Kamil.

- IV miejsce - drużyna dziewcząt z rocznika 2006 – 2007.

Skład drużyny: Ewelina Maciaszek, Natalia Bajorek, Matylda Hołda, Julia Kras, Anna Zych, Justyna Osysko, Emilia Domek.

- IV miejsce - drużyna chłopców z rocznika 2006 – 2007.

Skład drużyny: Paweł Korcik, Szymon Dziuban, Bartłomiej Kapałka, Mikołaj Zabawski, Tomasz Postawa, Dutka Dawid.

- II miejsce - drużyna dziewcząt z rocznika 2003 – 2005.

Skład drużyny: Aleksandra Skrabska, Sylwia Jamka, Joanna Woźniak, Magdalena Wietecha, Eliza Trela, Justyna Gucwa.

- VI miejsce - drużyna chłopców z rocznika 2003 – 2005.

Skład drużyny: Krystian Banaś, Daniel Kurczab, Jakub Brotoń, Mateusz Rutka.

Klasyfikacja indywidualna przedstawia się następująco:

Aleksandra Skrabska I miejsce w kategorii rocznika 2003 – 2005

Tymoteusz Skowron I miejsce w kategorii rocznika 2008 i młodsi

Mikołaj Zabawski III miejsce w kategorii rocznika 2006 – 2008

Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy odniesionych sukcesów sportowych.

Michał Cieśla

13 maja 2019