Dyskoteka – element programu „Trzymaj Formę”

Nowy rok szkolny zaczynamy od wdrażania nowych przedsięwzięć. Jednym z nich jest udział w programie „Trzymaj Formę”. Celem tej inicjatywy jest propagowanie zdrowego stylu życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu. Z jednej strony zbilansowane odżywianie, a z drugiej regularna aktywność fizyczna. Taniec jest jedną z form aktywności fizycznej, wyjątkowo przyjemną, gdyż połączoną z muzyką. Nasi uczniowie tańczyli w rytm muzyki z lat 60-tych. Całości dopełniał strój charakterystyczny dla tego okresu. W każdej klasie był również zdrowy posiłek. Kunszt przygotowania i podania potraw z pewnością zasługiwał na uznanie. Ciasteczka zbożowe z cynamonem Jakuba, babeczki żurawinowe, pizza z ekologicznych produktów upieczona przez Rafała z klasy III b to tylko nieliczne z wielu zdrowych smakołyków, jakie pojawiły się na stołach.

18 października 2018