Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Uczniowie klas: II a, II b i III pod kierunkiem wychowawców przygotowali dla dostojnych gości część artystyczną - przedstawienie jasełkowe. Dzieci świetnie wcieliły się w swoje role; odważnie i bez tremy prezentowały swoje umiejętności muzyczne, taneczne oraz recytatorskie, a dumni dziadkowie z podziwem oglądali występy, nagradzając małych artystów gromkimi brawami. Wzruszenie gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków.

Spotkanie zakończono miłą rozmową i słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile wspólnie spędzone z wnukami.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Alina Jurkiewicz

10 stycznia 2019