Doskonała miłość czasem nie przychodzi aż do pojawienia się pierwszego wnuka.

Przysłowie walijskie

Kochane Babcie! Drodzy Dziadkowie!

Dzień Babci i Dziadka to szczególna okazja do wyrażenia wdzięczności naszym najdroższym Seniorom. Tak wiele Wam bowiem zawdzięczamy…

Dziękujemy za Waszą miłość, troskę i za poświęcenie, za bezgraniczną cierpliwość i wyrozumiałość dla naszej nieustającej chęci odkrywania świata.

Dziękujemy za bezcenną umiejętność słuchania i za rady, które zawsze okazywały się słuszne.

Dziękujemy za odkrywanie przed nami magicznego świata baśni i odsłanianie niezwykłych tajemnic przeszłości, abyśmy lepiej rozumieli teraźniejszość.

Dziękujemy za otarcie łez, za słowa otuchy, za plaster na podrapanym kolanie, załatanie rozdartych spodni i za unikalny zapach babcinej szarlotki.

Jesteście strażnikami naszych tradycji i wartości. To od Was się uczymy, że w życiu najważniejsze są: miłość, rodzina i szacunek do drugiego człowieka.

Z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i pogody ducha. Niech kolejne lata życia upływają Wam w spokoju, a wnuki niech będą powodem do radości i dumy.

Dzieci ze Szkoły Podstawowej

im. Świętego Jana Pawła II w  Ciężkowicach

Uczniowie klasy II a i II b zapraszają na akademię on-line przygotowaną pod opieką swoich wychowawczyń:

Joanny Roczniak i Beaty Bieniek. Link

19 stycznia 2021