Dzień Chłopaka w klasie V a

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka, z tej okazji składamy wszystkim chłopcom w naszej szkole najlepsze życzenia. W naszej klasie nie ma wielu chłopców, więc starałyśmy się, żeby był to dla nich niezapomniany dzień. Na początku lekcji złożyłyśmy naszym kolegom życzenia i wręczyłyśmy koperty z pociętymi na puzzle życzeniami. Urządziłyśmy konkurs, kto szybciej je ułoży. Nie było to takie łatwe, jednak wszyscy bawiliśmy się świetnie. Następnie rozdałyśmy chłopcom pięknie zapakowane upominki. Były to wisiorki w kształcie konsol do gry, na których widniały ich imiona. Do tego trochę cukierków. Mamy nadzieję, że dla chłopców był to niezapomniany dzień, a nasza niespodzianka im się spodobała.

Natalia Szymańska, kl. Va

30 września 2022