Dzień Dziecka na wesoło i sportowo!

Po ciężkim roku nauki w innych niż dotychczas okolicznościach poczuliśmy w końcu powiew normalności. Udało się nam wesoło i ciekawie spędzić Dzień Dziecka. Początek dnia był zwieńczeniem naszej przygody z Muminkami. Uczniowie przebrali się za postaci z lektury „Lato Muminków”, którą czytaliśmy w ramach międzynarodowego projektu Lekturki spod chmurki.  Chociaż zabrakło głównego bohatera, to prezentujące się Małe Mi i Włóczykije przyciągały spojrzenia wielu osób.
Po wizycie w bibliotece i zabawie przed szkołą zmieniliśmy ubrania, by wygodniej nam było biegać, maszerować i grać w piłkę. Docelowym miejscem naszej  wycieczki był nowo powstały Park Zdrojowy w Ciężkowicach. Nie jest jeszcze w pełni oddany do użytku, ale spacer alejkami, zabawy i gry sportowe mogliśmy tutaj bezpiecznie przeprowadzić. Podziwialiśmy przy tym piękny krajobraz
i dzięki dobrej pogodzie świetnie się bawiliśmy. Miejsce bardzo się dzieciom spodobało, a wspólne zabawy na pewno bardziej zintegrowały zespół. Wszystkim dzieciom, koleżankom i kolegom życzymy samych radości i spełnienia marzeń!

Klasa IIIb z wychowawczynią

W tym roku każdy wychowawca starał się uczcić to wyjątkowe święto – Dzień Dziecka według własnego pomysłu, aby sprawić swoim wychowankom radość.  A pomysłów było wiele...

09 czerwca 2021