Dzień Kropki w przedszkolu

Dnia 15 września 2023 r. w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Na początku dzieci obejrzały bajkę The Dot o kropce, która zmieniła świat dziewczynki – Vashti. Dzięki temu przedszkolaki uświadomiły sobie, że każdy z nas ma jakiś ukryty talent. Wystarczy tylko go odkryć!

Przez cały dzień Kropka towarzyszyła nam nie tylko w elementach garderoby, ale inspirowała nas do podejmowania różnorodnej działalności.  Dzieci wykonały ciekawe prace plastyczne, tworzyły kompozycje z kropek, brały udział w zabawach ruchowych z wykorzystaniem: chusty animacyjnej, balonów, kart ruchowych. Na koniec każdemu dziecku zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Zabawa była świetna. Z pewnością za rok Kropka znowu nas odwiedzi, budząc w nas ukryte talenty.

Anna Gomułka

06 października 2023