Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

27 maja w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Mamy i Taty. Dzieci z wszystkich grup wiekowych przygotowały bogaty program artystyczny, aby uczcić święto swoich ukochanych rodziców.

Nasze przedszkolaki zaprezentowały układy taneczne do znanych i lubianych melodii, a ich pełne energii i entuzjazmu wykonania zachwyciły wszystkich obecnych. Nie zabrakło także elementów teatralnych oraz wzruszających wierszy.

Na zakończenie uroczystości rodzice zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a także otrzymali własnoręcznie wykonane przez swoje pociechy upominki, które będą  miłą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Dzień Mamy i Taty w naszym przedszkolu to zawsze wyjątkowe wydarzenie, które pozostaje w pamięci na długo. Tegoroczne obchody były pełne wzruszeń i radości. Dzięki zaangażowaniu dzieci, nauczycieli oraz rodziców udało się stworzyć atmosferę pełną ciepła i miłości, która jest w rodzinie najważniejsza.

Justyna Król

03 czerwca 2024