Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy wrzesień już kończy się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.

20 września to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Dzień Przedszkolaka został ustanowiony, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju  dzieci i przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.
Dziś w naszym przedszkolu kolejny raz obchodziliśmy Święto Przedszkolaka.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i układach tanecznych przy ulubionych przebojach muzycznych dla dzieci. Zabawie towarzyszyła radość i serdeczny śmiech.

Życzymy wszystkim Przedszkolakom samych słonecznych dni i wyłącznie radosnych chwil w naszym przedszkolu. Aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Niech Wasze marzenia się spełniają!

Paulina Przychodzka

10 października 2023