Finał powiatowy Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych – Tuchów 2.10.2024r.

Po raz kolejny Tuchów gościł najlepszych biegaczy sztafetowych we wszystkich kategoriach wiekowych. Emocji nie zabrakło, a o zwycięstwach w poszczególnych kategoriach decydowały niejednokrotnie ostatnie metry. Wszystkie trzy nasze drużyny solidarnie wróciły z tej imprezy z brązowymi medalami, co jest bardzo dobrym wynikiem, biorąc pod uwagę, iż na starcie zameldowało się ponad 40 drużyn z powiatu tarnowskiego.

Igrzyska Dzieci – dziewcząt III miejsce w powiecie (Maja Zych, Viktoria Kosiarska, Joanna Wilga, Iga Zabawska, Oliwia Galas, Julia Wojtanowicz, Łucja Dziuban)

Igrzyska Dzieci – chłopców III miejsce w powiecie (Aleksander Kosiarski, Stanisław Dziuban, Sergiusz Nowak, Igor Lorek, Krzysztof Gieracki, Jakub Wiejaczka)

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewcząt III miejsce w powiecie (Zuzanna Kloc, Natalia Lorek, Milena Galas, Klaudia Baniak, Magdalena Ciepielowska, Emilia Majcher)

Nauczyciele wychowania fizycznego