Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej

22 kwietnia w Tuchowie odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej. Po wygraniu dwóch turniejów eliminacyjnych (zawody gminne, półfinał powiatowy) na starcie zawodów zameldowała się drużyna Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Niestety, nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy i cały turniej zakończyliśmy na czwartym miejscu. Jest to miejsce bardzo wysokie, biorąc pod uwagę, iż we wszystkich turniejach eliminacyjnych startowało około 50 szkół z powiatu tarnowskiego. Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi oraz umiejętności sportowych.

Reprezentacja SP Ciężkowice: Igor Kotul, Wiktor Stanuch, Marcel Wopiński, Maksymilian Śliwa, Oliwier Nędza, Dominik Dziuban, Michał Bednarz, Kacper Dziuban, Filip Wiejaczka, Nikodem Gut, Mateusz Dziuban.

Rafał Galas

22 kwietnia 2022