Finał powiatowy Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym
Dziewcząt i Chłopców

8 czerwca w Gromniku odbył się finał powiatowy w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji zgłosiło się cztery drużyny dziewcząt: (Pleśna, Ciężkowice, Zakliczyn i Gromnik) oraz trzy drużyny chłopców: (Pleśna, Ciężkowice, Zakliczyn). Współzawodnictwo odbywało się w ramach trzech konkurencji: biegu na 60 m, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600 m dziewcząt i 1000 m chłopców. Po wykonaniu wszystkich prób przez wszystkich zawodników i zsumowaniu punktów każdej drużyny klasyfikacja przedstawia się następująco:

Dziewczęta:

1. Zakliczyn – 748 pkt
  2. Gromnik – 666 pkt
  3. Pleśna – 664 pkt
  4. Ciężkowice – 568 pkt

Chłopcy:

1. Zakliczyn – 678 pkt
  2. Pleśna - 656 pkt
  3. Ciężkowice – 546 pkt

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Magdalena Woźniak, Julia Dorota Szczerba, Ada Uznańska, Julia Maria Szczerba, Nina Wojtaczka, Emilia Szybowska.

Chłopcy: Hubert Hołda, Piotr Choczyński, Kacper Dziuban, Wiktor Stanuch, Hubert Bajorek, Igor Kotul.

Rafał Galas

08 czerwca 2021