Finał powiatowy w biegach sztafetowych

Wspaniała pogoda towarzyszyła w środę 28 września zmaganiom uczniów podczas finału powiatowego w biegach sztafetowych. Na doskonale przygotowanej trasie, na popularnej tuchowskiej Skałce i rezerwowym boisku piłkarskim Tuchovii Tuchów, w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizowały ze sobą drużyny dziewcząt i chłopców. Wśród tej grupy znalazły się trzy drużyny z naszej szkoły. Najwyżej sklasyfikowani zostali chłopcy z klas VII-VIII, którzy zostali mistrzami powiatu tarnowskiego i do szkoły wrócili ze złotymi medalami. Dziewczęta z klas młodszych (IV-VI) oraz starszych (VII-VIII) zakończyły zawody na szóstym miejscu w powiecie. Warto wspomnieć, że na starcie stanęło ponad 300 zawodników i zawodniczek reprezentujących 12 gmin powiatu tarnowskiego.

Reprezentacja SP Ciężkowice:

IMS chłopcy: Nikodem Gut, Kacper Dziuban, Mateusz Dziuban, Filip Wiejaczka, Szymon Sajak, Wiktor Stanuch

IMS dziewczęta: Ada Uznańska, Nina Wojtaczka, Emilia Szybowska, Paulina Ciepielowska, Wiktoria Niziołek, Anita Gomułka, Patrycja Laska

ID dziewczęta: Natalia Szymańska, Natalia Lorek, Lena Figas, Milena Galas, Zuzanna Kloc, Viktoria Kosiarska, Daria Piotrowska

Rafał Galas

28 września 2022