Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciężkowicach

Finał Powiatu Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców

Jak wszyscy pamiętamy, chłopcy, w zawodach rozegranych dnia 30 listopada 2021 r. w piłce koszykowej, zdobyli mistrzostwo gminy, czym zapewnili sobie awans do dalszych rozgrywek, jakimi są finały powiatowe. Niestety, ze względu na trwającą pandemię i coraz większe obostrzenia zawody te zostały odwołane i przeniesione na inny termin. Po powrocie uczniów z nauki zdalnej do nauki stacjonarnej rozgrywki te zostały wznowione, a termin wyznaczono na 2 marca 2022 r. Na miejsce turnieju wybrano Tuchów. Do rywalizacji stanęło osiem zespołów: Ciężkowice, Tuchów, Rzuchowa, Nowa Jastrząbka, Siemiechów, Niedomice, Zakliczyn i Koszyce Wielkie. Zespoły w trakcie losowania zostały podzielone na dwie grupy, z których dwie najlepsze awansowały do rozgrywek finałowych.  Po rozegraniu wszystkich spotkań i podsumowaniu zawodów nasza drużyna została sklasyfikowana na siódmej pozycji. Naszym chłopcom gratulujemy woli walki i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Dziuban, Igor Kotul, Radosław Piotrowski, Marcel Wopiński, Ksawery Drąg, Oliwier Nędza, Alan Bryndal,  Szymon Sajak, Dominik Dziuban, Michał Bednarz, Ksawery Kachniarz.

Opiekun: Micha Cieśla