20 stycznia 2020

Sukcesem uczniów Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach zakończyły się rozegrane 20 stycznia gminne zawody mini piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci. Nasza szkolna reprezentacja nie zawiodła i bez straty seta najpierw przebrnęła fazę grupową zawodów, by równie efektownie wygrać spotkania półfinałowe i finałowe gminnego szczebla rywalizacji. W pokonanym polu nasi zawodnicy pozostawili kolejno rywali z Siekierczyny, Bogoniowic, Jastrzębi nr 2, Zborowic i Jastrzębi nr 1. Podkreślić należy, że na końcowy sukces naszej drużyny zapracowali wszyscy zawodnicy występujący tak w pierwszej jak i drugiej „czwórce” szkolnej reprezentacji. Zwycięstwo w zawodach dało przepustkę naszemu zespołowi do powiatowego szczebla Igrzysk Dzieci.

W składzie naszej drużyny występowali:

Szymon Dziuban, Hubert Hołda, Hubert Żaba, Jakub Dziodzio, Mikołaj Śliwa, Damian Ligęza, Kacper Dziuban, Igor Kotul, Karol Król, Daniel Bawołek, Dawid Bednarz, Kamil Semla.

Joanna Dziuban

Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców