Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców

12 lutego w Ciężkowicach rozegrano gminne zawody siatkówki chłopców zaliczane do Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach udział wzięła reprezentacja naszej szkoły, walcząc o przepustkę do kolejnego etapu rozgrywek. Niestety, naszym uczniom nie było dane osiągnąć upragnionego celu. W bardzo wyrównanych zawodach o końcowym sukcesie decydowały szczegóły siatkarskich umiejętności jak również sportowe szczęście. Tego brakło naszym reprezentantom, którzy w końcowej klasyfikacji zajęli czwarte miejsce, ustępując miejsca Siekierczynie, Bogoniowicom i SP nr 2 w Jastrzębi.

Skład reprezentacji Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach:

Michał Drzewicz, Tomasz Postawa, Paweł Korcik, Sebastian Bryndal, Kamil Gąsior, Mikołaj Zabawski, Bartłomiej Bajorek, Dawid Gogola, Mateusz Mierzwa, Jakub Zięba, Fabian Hołda.

Joanna Dziuban

12 lutego 2020