Gminne Igrzyska

Dnia 14 i 15 marca 2019 r. odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej. W czwartek na starcie stanęły żeńskie reprezentacje czterech szkół z terenu gminy, natomiast w piątek na hali sportowej pojawiło się aż siedem drużyn. W pierwszym dniu zmagań nasza drużyna po wygraniu meczu ze Zborowicami (2:1) i dwóch remisach z Jastrzębią nr 1 (0:0) i Bogoniowicami (1:1) ostatecznie zajęła 2. miejsce.

SP Ciężkowice reprezentowały: Patrycja  Ablewicz, Natalia Chrząszcz, Karolina Gniadek, Justyna Gucwa, Wiktoria Majcher, Katarzyna Mastalska, Marcelina Osysko, Martyna Radzik, Aleksandra Skrabska, Eliza Trela, Magdalena Wietecha

W piątek po bardzo wyrównanych zawodach chłopcy ostatecznie zostali sklasyfikowani na drugim miejscu.

Wyniki gr. A

Ciężkowice – Bogoniowice  2:3

Ciężkowice – Kąśna Dolna  2:0

Ciężkowice – Jastrzębia nr 1  1:1

Mecz półfinałowy: Ciężkowice – Zborowice 3:0

Finał: Ciężkowice – Siekierczyna  2:3

SP Ciężkowice reprezentowali: Patryk Bajorek, Michał Drużba, Adrian Florek, Mateusz Gniadek, Bartłomiej Gumola, Kamil Hołda, Daniel Kurczab, Kacper Kwaśny, Sebastian Nowak, Szymon Ptaszkowski, Damian Rąpała, Mateusz Rutka, Arkadiusz Śliwa, Krystian Uznański.

Rafał Galas

15 marca 2019