Gminne Igrzyska

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej W Halowej Piłce Nożnej

15 października na Hali Widowiskowo - Sportowej odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców. W grupie dziewcząt w szranki o tytuł mistrza gminy stanęły trzy drużyny ze szkół podstawowych: z Jastrzębi nr 1, Kąśnej Dolnej i Ciężkowic. W grupie chłopców zameldowało się cztery zespoły. Były to szkoły z Jastrzębi nr 1, Ciężkowic, Bogoniowic i Siekierczyny. Po rozegraniu turnieju nasze dziewczęta zostały sklasyfikowane na pierwszym miejscu, zdobywając tym samym tytuł Mistrza Gminy i zapewniając sobie dalszy awans do rozgrywek Półfinału Powiatu. Drużyna chłopców uplasowała się również na podium z miejscem trzecim. Wszystkim reprezentantom naszej szkoły gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Składy reprezentacji oraz dokładne wyniki:

Grupa dziewcząt: Patrycja Ablewicz, Kinga Średniawa, Natalia Skrobisz, Alicja Gąsior, Matylda Hołda, Anna Zych, Zuzanna Gabor, Justyna Osysko, Patrycja Gomułka, Natalia Gucwa, Julia Kras.

Ciężkowice – Kąśna Dolna  2:0

Ciężkowice – Jastrzębia  1:1

Kąśna Dolna – Jastrzębia 0:0

KLASYFIKACJA

1. Ciężkowice             4 pkt  bramki 3-1

2. Jastrzębia nr 1       2 pkt   bramki 1-1

3. Kąśna Dolna           1 pkt   bramki 1-3

Grupa chłopców: Michał Drzewicz, Bartłomiej Bajorek, Krystian Banaś, Kamil Gąsior, Paweł Korcik, Mikołaj Zabawski, Fabian Hołda, Tomasz Postawa, Dawid Dutka, Mateusz Mierzwa.

Jastrzębia nr 1 – Bogoniowice  1:1       k. 4:1

Ciężkowice – Siekierczyna 1:0