Gminne Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Drugie miejsce zajęły uczennice naszej szkoły w gminnych zawodach Igrzysk Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt. Turniej rozegrany 14 lutego nasza reprezentacja rozpoczęła od porażki ze Szkołą Podstawową nr 1 w Jastrzębi. Nasze dziewczęta dobrze prezentowały się w spotkaniu jednak, nie radziły sobie z trudną zagrywką rywalek. Niepowodzenie w pierwszym meczu nie wpłynęło deprymująco na nasze zawodniczki, które w kolejnych spotkaniach okazały się lepsze od rywalek z Jastrzębi nr 2 oraz Zborowic. Wicemistrzostwo Gminy uznać należy za sukces i dobry prognostyk na przyszłość.

W składzie reprezentacji Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach występowały:

Martyna Wilga, Patrycja Olchawska, Amelia Głód, Emilia Tabiś, Julia Szybowska, Marcelina Szymańska, Oliwia Grygiel, Olivia Wiśniewska, Aleksandra Gąsior, Martyna Szarek.

Joanna Dziuban

14 lutego 2020