Gminne Igrzyska Dzieci
w Minikoszykówce Chłopców i Dziewcząt

Dnia 5 grudnia w naszej gminie zostały rozegrane zawody w minipiłkę koszykową dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji w obu kategoriach stawiły się po cztery drużyny. Zarówno grupę chłopców jak i dziewcząt tworzyły szkoły z Bogoniowic, Ciężkowic, Siekierczyny i Zborowic. Po rozegraniu turnieju dziewczęta i chłopcy uplasowali się na drugim miejscu, ustępując jedynie zespołom z Bogoniowic.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Weronika Zięba, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Magdalena Ciepielowska, Milena Galas, Lena Zięcina, Melania Zabawska, Daria Piotrowska, Zuzanna Osysko.

Chłopcy: Dominik Dziuban, Michał Bednarz, Ksawery Kachniarz, Hubert Popiela, Piotr Choczyński, Marcel Wopiński, Kamil Banaś, Błażej Gut, Eryk Nędza, Konrad Król, Tomasz Pasławski.

Michał Cieśla

13 grudnia 2022