Gminne Igrzyska Dzieci w Minikoszykówce Dziewcząt i Chłopców

Dnia 10 grudnia zostały rozegrane zawody  mini koszykówki dziewcząt i chłopców. W kategorii męskiej wystartowało pięć drużyn ze szkół w Jastrzębi nr. 1 i Jastrzębi nr. 2, Bogoniowic, Siekierczyny Bogoniowic i Ciężkowic. Nasi reprezentanci dziewczęta jak i chłopcy w rozegranych turniejach zajęli drugie miejsce.

Drużyna chłopców: Szurkawski Mateusz, Dutka Dawid, Postawa Tomasz, Drzewicz Michał, Dziuban Szymon, Hołda Hubert, Hołda Fabian, Żaba Hubert, Korcik Paweł, Gąsior Kamil, Majcher Jakub.

Drużyna dziewcząt: Gąsior Alicja, Hołda Matylda, Olchawska Patrycja, Skrobisz Natalia, Kras Julia, Zych Anna, Gomułka Patrycja, Tabiś Emilia, Wilga Martyna, Zwolenik Wiktoria, Dziuban Weronika, Szybowska Julia,  Osysko Justyna.

Michał Cieśla

10 grudnia 2018