Gminne Igrzyska Dzieci w Minipiłce Siatkowej

Dnia 20 lutego w Ciężkowicach zostały rozegrane kolejne zawody Igrzysk Dzieci. Tym razem w zawodach gminnych spotkały się szkolne reprezentacje dziewcząt i chłopców rywalizujące w turnieju minisiatkówki. Do zmagań przystąpiło po cztery drużyny, a wśród nich dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły. W rywalizacji pod siatką lepiej poszło naszej dziewczęcej drużynie, która z kompletem zwycięstw zajęła pierwsze miejsce, uzyskując jednocześnie awans do powiatowego półfinału Igrzysk Dzieci.

Mniej szczęścia mieli nasi chłopcy, którzy po bardzo wyrównanych zawodach musieli zadowolić się trzecim miejscem. Nasza drużyna na parkiecie prezentowała się dobrze, jednak  suma wszystkich boiskowych czynników sprawiła, iż do kolejnego etapu rywalizacji zakwalifikowali się nasi rywale.

Reprezentacje naszej szkoły w zawodach tworzyli:

dziewczęta: Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Julia Laska, Emilia Majcher, Anna Miłkowska, Nadia Piątek, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Agnieszka Tomasiak, Weronika Zięba

chłopcy: Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Ksawery Kachniarz, Konrad Król, Maksymilian Majcher, Eryk Nędza, Sergiusz Nowak, Tomasz Pasławski, Fabian Wielbłąd

Joanna Dziuban

20 lutego 2023