Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Koszykowej

30 listopada odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Koszykowej. Do rywalizacji zgłosiło się cztery zespoły chłopców i trzy dziewcząt. W męskiej grupie spotkały się Bogoniowice, Ciężkowice, Siekierczyna i Zborowice, natomiast dziewczynki to drużyny z Ciężkowic, Bogoniowic i Siekierczyny. Po rozegraniu spotkań w grupach klasyfikacja przedstawia się następująco:

Chłopcy:

I miejsce – Ciężkowice

II miejsce – Siekierczyna

III miejsce – Zborowice

IV miejsce – Bogoniowice

Dziewczęta:

I miejsce – Bogoniowice

II miejsce – Siekierczyna

III miejsce – Ciężkowice

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowali:

Chłopcy: Kacper Dziuban, Igor Kotul, Wiktor Stanuch, Ksawery Drąg, Maksymilian Śliwa, Radosław Piotrowski, Michał Bednarz, Dominik Dziuban, Ksawery Kachniarz, Hubert Popiela, Oliwier Nędza.

Dziewczęta: Kamila Frączek, Ada Uznańska, Malwina Ablewicz, Natalia Wilga, Patrycja Bednarz, Weronika Zięba, Karolina Gąsior, Lena Zięcina, Julia Tabiś, Julia Bąk, Wiktoria Niziołek.

Michał Cieśla

30 listopada 2021