Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

Po starszej grupie uczniów do rywalizacji w gminnych zawodach siatkówki przystąpiły drużyny rywalizujące w ramach Igrzysk Dzieci. Zawody rozegrane 10 marca zgromadziły na starcie po cztery szkolne zespoły dziewcząt i chłopców z reprezentantami naszej szkoły włącznie. Zawody toczyły się po myśli naszej chłopięcej drużyny, która mimo drobnych kłopotów pokonała kolejno rywali z Bogoniowic, Zborowic i Siekierczyny i awansowała do powiatowego szczebla zawodów. Mniej szczęścia miały nasze dziewczęta. Na początek uległy one zespołowi SP nr 2 w Jastrzębi. Kolejne wygrane z SP Zborowice i SP Bogoniowice pozwoliły jedynie na zajęcie drugiego miejsca w zawodach i zakończenie rywalizacji w Igrzyskach Dzieci na szczeblu gminnym.

Szkołę Podstawową w Ciężkowicach w zawodach reprezentowali:

Malwina Ablewicz

Klaudia Baniak