Gminne Igrzyska Dzieci
w Piłce Siatkowej Chłopców

Dnia 12 stycznia zostały rozegrane gminne zawody Igrzysk Dzieci w siatkówce chłopców, których gospodarzem tym razem była szkoła w Zborowicach. W tamtejszej hali do zawodów przystąpiły trzy szkolne drużyny, a wśród nich reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Zawody miały niezwykle wyrównany przebieg, o czym świadczy fakt, że w każdym ze spotkań do rozstrzygnięcia trzeba było rozegrać tie-breaki. W tych zaciętych spotkaniach naszym chłopcom brakowało nieco siatkarskiego szczęścia, które często umożliwia przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę. Niestety, nasi uczniowie musieli pogodzić się z goryczą porażek, choć na pewno zrobili wszystko, aby zaprezentować się jak najlepiej. Tym razem górą byli rywale, jednak zdobyte doświadczenie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Reprezentację naszej szkoły w zawodach tworzyli:

Stanisław Dziuban, Franciszek Gabor, Szymon Bacia, Konrad Król, Eryk Nędza, Sergiusz Nowak, Tomasz Pasławski, Jakub Szczudrawa, Błażej Gut, Marcel Ablewicz.

Joanna Dziuban

12 stycznia 2024