Gminne Igrzyska Dzieci
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Zwycięstwem reprezentantek Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach zakończyły się gminne zawody Igrzysk Dzieci w siatkówce dziewcząt rozegrane 11 stycznia. Nasze uczennice najpierw bez straty seta przebrnęły fazę grupową, pokonując rywalki z Pławnej oraz Jastrzębi nr 2. W fazie finałowej nasza drużyna mierzyła się z zawodniczkami z Jastrzębi nr 1 oraz Siekierczyny. Po zaciętym i nerwowym spotkaniu nasz zespół uporał się z Siekierczyną, by to co najlepsze zostawić na ostatni mecz. Tutaj nasze siatkarki rozwinęły skrzydła i pewnie pokonały rywalki z Jastrzębi, pieczętując wygraną w zawodach i awans do etapu powiatowego Igrzysk Dzieci. Cały zespół zasłużył na słowa uznania za sportową walkę, poświęcenie i umiejętności zaprezentowane na parkiecie.

W zawodach naszą szkołę reprezentowały:

Łucja Dziuban, Iga Zabawska, Julia Wojtanowicz, Anna Ciepiela, Maja Hołda, Nikola Matłaszek, Anna Miłkowska, Milena Niziołek, Nadia Piątek, Zuzanna Rutka, Oliwia Stanuch, Lena Figas, Milena Galas, Zuzanna Majcher.

Joanna Dziuban

11 stycznia 2024