Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

Kolejnymi zawodami w ramach Igrzysk Dzieci były gminne zmagania tenisistów stołowych rozegrane 4 listopada w Ciężkowicach. W turnieju indywidualnym wzięło udział pięcioro uczniów Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Wśród dziewcząt naszą szkołę reprezentowała tylko Julia Rutka, bowiem pozostałe potencjalne zawodniczki w dniu zawodów były objęte kwarantanną. Nasza „jedynaczka” w zawodach nie przebiła się do czołowej „czwórki” i zakończyła przygodę z Igrzyskami Dzieci na etapie gminnym. Czteroosobowa reprezentacja chłopców naszej szkoły rywalizowała ze zmiennym szczęściem. Najlepiej zaprezentował się Kacper Dziuban, który z trzeciego miejsca w końcowej klasyfikacji uzyskał prawo gry  w zawodach powiatowych. Dalsze miejsca nie dające awansu do kolejnego etapu Igrzysk zajęli: Igor Kotul, Wiktor Stanuch i Oliwier Nędza. W turnieju drużynowym chłopców trzecie miejsce zajęła nasza reprezentacja w składzie: Kacper Dziuban i Igor Kotul.

Joanna Dziuban

04 listopada 2021