18 listopada 2022

Dzień po zawodach uczniów starszych  do rywalizacji przystąpili tenisiści stołowi uczestniczący w zmaganiach Igrzysk Dzieci. 15 listopada uczniowie toczyli pojedynki zarówno w rywalizacji drużynowej jak i indywidualnej oddzielnie dziewczęta i chłopcy.

W zawodach drużynowych nasze dziewczęta zajęły drugie miejsce, chłopcy natomiast uplasowali się na miejscu czwartym. Turniej indywidualny rozgrywany systemem „rosyjskim” do dwóch przegranych zgromadził na starcie 18 chłopców i 15 dziewcząt. W tej stawce najlepiej z naszych reprezentantów spisał się Eryk Nędza, który, zajmując czwarte miejsce, zakwalifikował się do rywalizacji na szczeblu powiatu. Pozostali nasi uczniowie zostali sklasyfikowani na miejscach nie dających przepustki do kolejnego etapu Igrzysk Dzieci.

W zawodach naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Weronika Zięba, Eryk Nędza, Michał Bednarz, Dominik Dziuban.

Joanna Dziuban

Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym