Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

4 grudnia w ciężkowickiej Hali Widowiskowo – Sportowej rozegrano gminne zawody koszykówki chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju udział wzięła reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach a jej rywalami były szkolne drużyny ze Zborowic i Siekierczyny. W obu turniejowych spotkaniach nasi uczniowie okazali się lepsi od swoich przeciwników i dość pewnie zostali mistrzami gminy, uzyskując jednocześnie awans do powiatowego półfinału zawodów firmowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

W naszej drużynie w zawodach występowali: Wojciech Brończyk, Michał Drużba, Adrian Florek, Arkadiusz Gucwa, Sebastian Nowak, Mateusz Gniadek, Bartłomiej Gumola, Daniel Kurczab, Daniel Jamka, Arkadiusz Śliwa, Damian Rapała.

Joanna Dziuban

04 grudnia 2018