Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Koszykówce Chłopców i Dziewcząt

W dniach 2 i 7 grudnia reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Turnieju Koszykówki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W piątek w rozgrywkach dziewcząt uczestniczyło 6 zespołów. Były to szkoły z Bogoniowic, Siekierczyny, Ciężkowic, Jastrzębi nr 1, Zborowic i Pławnej. We środę 7 grudnia w szranki stanęło pięć drużyn chłopców. Były to Bogoniowice, Ciężkowice, Siekierczyna, Kąśna Dolna i Zborowice. W turniejach tych nasi zawodnicy zdobyli w kategorii żeńskiej miejsce piąte, a w męskiej drugie.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta: Wiktoria Niziołek, Ada Uznańska, Karolina Gąsior, Monika Kachniarz, Anita Gomułka, Emilia Szybowska, Nina Wojtaczka, Aleksandra Kurczab, Julia Rutka.
Chłopcy: Wiktor Stanuch, Ksawery Drąg, Kacper Dziuban, Igor Kotul, Radosław Piotrowski, Wiktor Rutka, Filip Wiejaczka, Kamil Ciochoń, Adrian Słowik.

Michał Cieśla

13 grudnia 2022