Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców

Po zimowej przerwie związanej z feriami 15 lutego wróciła międzyszkolna sportowa rywalizacja. Tego dnia  w Ciężkowicach rozegrano Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Chłopców. Do zawodów przystąpiło pięć szkolnych reprezentacji, które w systemie „każdy z każdym” walczyły o prymat w gminie i awans do powiatowego szczebla rozgrywek. Reprezentanci naszej szkoły mogą po zawodach czuć niedosyt. Najpierw na rozgrzewce kontuzja wyeliminowała z gry jednego z kluczowych zawodników, później przyszła pechowa porażka z SP Zborowice. Po zwycięstwach z Kąśną Dolną i Jastrzębią nr 2 wobec innych rozstrzygnięć stało się jasne, że nasza drużyna nie uzyska awansu do kolejnego etapu. Na koniec zrezygnowani nasi uczniowie ulegli SP  w Siekierczynie, kończąc rywalizację na trzecim miejscu.

Naszą szkołę w zawodach reprezentowali: Wiktor Stanuch, Kacper Dziuban, Igor Kotul, Radosław Piotrowski, Wiktor Rutka, Adrian Słowik, Piotr Waśniowski, Adrian Bacia, Patryk Gołębiowski, Maksymilian Śliwa, Nikodem Gut.

Joanna Dziuban

15 lutego 2023