Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 16 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ciężkowicach rozegrano gminne zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Na starcie pierwszego etapu międzyszkolnej rywalizacji stanęło sześć drużyn, a wśród nich reprezentacja Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach.

Nasze dziewczęta w wyniku niezbyt korzystnego losowania mierzyły się  w grupie z mocnymi zespołami z Jastrzębi nr 1 i Zborowic. Mimo dobrej postawy nasza drużyna musiała uznać wyższość rywalek i pożegnać się z nadziejami na końcowy sukces.

Większość naszych reprezentantek to uczennice klasy VII, co pozwala optymistyczne patrzeć         w siatkarską przyszłość naszej szkoły.

Szkołę Podstawową w Ciężkowicach w zawodach reprezentowały: Malwina Ablewicz, Julia Bąk, Justyna Gąsior, Jolanta Gucwa, Karolina Kanigowska, Klaudia Kanigowska,  Julia Kapałka, Julia Rutka, Ada Uznańska, Natalia Wilga, Nina Wojtaczka.

Joanna Dziuban

16 lutego 2023