Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Piłce Siatkowej Dziewcząt

Pięć szkolnych reprezentacji przystąpiło do gminnych zawodów siatkówki dziewcząt rozegranych 15 stycznia w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wśród drużyn walczących o kwalifikację do zawodów powiatowych znalazła się reprezentacja naszej szkoły. Zawody okazały się bardzo udane dla naszych dziewcząt, które w czterech spotkaniach odniosły cztery zwycięstwa, nie tracąc w nich żadnego seta. Nasze uczennice w każdym ze spotkań wyraźnie przeważały nad rywalkami, pewnie sięgając po tytuł mistrzyń gminy i awans do kolejnego szczebla rywalizacji. Na parkiecie dziewczęta zaprezentowały bardzo dobre przygotowanie techniczne i taktyczne, a zarazem stworzyły dobrą atmosferę, niezmiernie ważną w sportach zespołowych, a zwłaszcza w siatkówce.

Skład siatkarskich mistrzyń gminy:

Zuzanna Osysko, Patrycja Postawa, Melania Zabawska, Patrycja Bednarz, Karolina Gąsior, Julia Laska, Emilia Majcher, Karolina Szarek, Julia Tabiś, Agnieszka Tomasiak, Weronika Zięba, Malwina Ablewicz, Julia Bąk, Jolanta Gucwa, Karolina Kanigowska, Klaudia Kanigowska, Natalia Wilga.

Joanna Dziuban

15 stycznia 2024