Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Dnia 14 listopada zostały rozegrane kolejne zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem  w zawodach gminnych uczniowie rywalizowali w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym. W turnieju indywidualnym udział wzięło 12 dziewcząt i 16 chłopców reprezentujących sześć szkół, a wśród nich uczniowie Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach. Spośród sześciu naszych reprezentantów do kolejnego etapu rozgrywek zakwalifikowało się troje. Przepustkę do szczebla powiatowego uzyskał Oliwier Nędza sklasyfikowany w zawodach gminnych na miejscu drugim oraz Anita Gomułka i Kacper Dziuban, którzy zajęli miejsca trzecie. Poza pierwszymi „czwórkami” sklasyfikowano Julię Kapałkę, Aleksandrę Kurczab i Igora Kotula.
W zawodach drużynowych nasze dziewczęta zajęły miejsce trzecie, a chłopcy ukończyli rywalizację na miejscu drugim.

Joanna Dziuban

17 listopada 2022