Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

Dnia 15 listopada w Ciężkowicach rozegrano gminne indywidualne i drużynowe zawody tenisa stołowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Na starcie rywalizacji zameldowali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Ciężkowicach, których celem był awans do zawodów powiatowych. Niestety żadnemu z naszych reprezentantów w końcowej klasyfikacji  nie udało się zająć jednego z czterech miejsc premiowanych kwalifikacjami do kolejnego szczebla rozgrywek. Również w rywalizacji drużyn naszym reprezentantom nie udało się awansować do zawodów powiatowych, choć trzecie miejsca zarówno dziewcząt jak i chłopców są zadawalającymi wynikami.

Naszą szkołę w zawodach reprezentowali: Karolina Gąsior, Malwina Ablewicz, Weronika Zięba, Patrycja Bednarz, Dominik Dziuban, Michał Bednarz, Nikodem Gut i Marcel Wopiński.

Joanna Dziuban

20 listopada 2023