Gminne turnieje piłki nożnej

W dniach 5 oraz 9 maja odbyły się gminne turnieje piłki nożnej. W piątek w Zborowicach rywalizowali starsi chłopcy z klas VII-VIII, natomiast we wtorek w Ciężkowicach chłopcy z młodszych klas (IV-VI). Drużyna startująca w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej wygrała zawody i będzie reprezentować naszą gminę na turnieju powiatowym. Jak się okazało, chłopcy startujący w kategorii Igrzysk Dzieci odpadli na etapie półfinałowym turnieju i ostatecznie zajęli III miejsce w zawodach.

Wyniki Igrzysk Młodzieży Szkolnej (VII-VIII)

SP Ciężkowice – NSP Pławna 3:0

SP Ciężkowice – SP Zborowice 0:0

SP Ciężkowice – SP Kąśna Dolna 4:1