Gminne zawody halowej piłki nożnej

21 oraz 24 października to dwa kolejne dni, w których odbywały się gminne zawody piłki nożnej halowej. Najpierw w hali sportowej w Ciężkowicach zameldowali się uczniowie klas IV-VI, natomiast 24 października piłkarze z klas VII-VIII. W Igrzyskach Dzieci nasza reprezentacja po dwóch wygranych i dwóch porażkach została sklasyfikowana na miejscu drugim. Na tym samym miejscu, po trzech meczach wygranych i jednym przegranym, zakończyli turniej zawodnicy startujący w Igrzyskach Młodzież Szkolnej.

Igrzyska Dzieci

SP Ciężkowice – SP Zborowice 0:1

SP Ciężkowice – SP Bogoniowice 0:1

SP Ciężkowice – SP Pławna 2:1