Gminne zawody Piłki Nożnej Halowej

Dnia 18 października w hali sportowej w Ciężkowicach odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej dziewcząt. Jednego dnia odbyły się dwa turnieje: Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W obu tych rozgrywkach wzięły udział nasze dziewczęta i solidarnie zajęły trzecie miejsca w swoich kategoriach. Młodsze piłkarki zakończyły zawody z trzema remisami, natomiast starsze dziewczęta jeszcze w ostatnim meczu walczyły o wygraną w całym turnieju. Niestety, poniosły drugą porażkę i z jedną wygraną również zakończyły zawody na trzecim miejscu.

Igrzyska Dzieci

SP Ciężkowice – SP Bogoniowice  0:0

SP Ciężkowice – SP Jastrzębia nr 1  0:0

SP Ciężkowice – SP Siekierczyna  0:0